25 Temmuz 2013 Perşembe

Bank Pozitif Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Bank Pozitif Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Bank Pozitif’te çalışmak ister misiniz? Bank Pozitif iş başvurusuveBank Pozitif personelalımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Bank Pozitif insan kaynaklarını araştırdık. Bank Pozitif iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
BankPozitif’te “İnsan” Unsuru
Çalışanlarımıza iş tatmini/zenginliği sağlamayı, sorumluluk ve inisiyatif vermeyi, başarılı kişileri ortaya çıkararak desteklemeyi, çalışanlarımıza başarıyı ve kişilerin potansiyelini ön planda tutan kazanç paketi sağlamayı ve rahat çalışma ortamını destekleyen hizmetler sunmayı amaç edindik. Bu sebeple, BankPozitif’te “insan” unsuru bizim için kritiktir.
BankPozitif’te her yöneticinin bir “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olarak “iyi yönetme”sini ve bu amaçla “yönetimsel” ve “kişisel” becerilerde gelişimini yakından takip etmekte ve desteklemekteyiz.
Bankamızda birlikte çalıştığımız kişileri özenle belirlediğimizden, tüm çalışanlarımız Banka’nın değerlerine ve genel davranış kurallarına uyum gösterir, özverili çalışır, gelişim potansiyelinin farkındadır ve bu doğrultuda harekete geçer; kişisel olarak Bankamıza katkı sağlamayı hedefler. Bu değerlere ve özelliklere sahip olan çalışanlarımızın Bankamızda uzun yıllar çalışmasını; Bankamız ve çalışanımız arasında “bağlılık” kurulmasını istemekte ve desteklemekteyiz. Bu doğrultuda bahsedilen özellik ve değerlere sahip kişileri aramıza katılmaya davet ediyoruz.
Güncel iş ilanlarımıza ulaşmak için tıklayınız

Blog Arşivi