29 Temmuz 2013 Pazartesi

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2013

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2013


Türkiye’nin en iyi bankalarından birisi olan Akbank güvenlik görevlisi ve personel alımı yapmaktadır. Akbank’ın söz konusu güvenlik görevlisi alımı iş ilanına ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar resmi web sitemizden ya da kariyer.net üzerinden yapabilirler. Akbank şubelerinde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi arıyor.
Akbank güvenlik görevlisi alımları  ile bilgi ve koşullar sayfamızda içermektedir. Bankamız şubelerinde çalışmak üzere gerekli koşulları sağlamış adayların başvuruları hızlıca dikkate alınmaktadır. Koşullardan bahsedecek olursak; T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğramış dahi olsa herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, erkeklerde askerlik görevini yapmış ya da tecilli olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya el verişli olması gerekmektedir.
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar da başvuruda bulunabilirler. Silahlı ÖGG belgesine sahip olması gerekiyor. Akbank güvenlik görevlisi alımları için sayfamızdan güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Blog Arşivi