29 Temmuz 2013 Pazartesi

Doğuş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Doğuş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Doğuş Grubu’nda  çalışmak ister misiniz? Doğuş Grubu iş başvurusu ve Doğuş Grubu personel alımıhakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Doğuş Grubu insan kaynaklarını araştırdık. Doğuş Grubu iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Doğuş Grubu şirketleri tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında Doğuş Grubu değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Kurumuna ve iş arkadaşlıklarına bağlılık, yoğun bir iş temposunda yaratıcılıkla çalışabilmek ve yenilikçi fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen ölçütlerdendir. Doğuş Holding İş Başvurusu ile insan kaynağı ihtiyacımız ağırlıklı olarak kurumsal internet sayfamız üzerinden ya da kariye.net aracılığıyla başvurularınız değerlendirilmek üzere alınacaktır. Yapılan iş başvuruları iş açığı pozisyonlarımıza göre değerlendirilecektir.
İş alımı pozisyonlarımızda gerekliliğe göre İngilizce sınavları, sözel ve sayısal yetenek sınavları, kişilik envanteri ve mülakatlar yapılmaktadır. Doğuş Holding İş Başvurusu ile aranan özelliklerden bazıları; asgari eğitim düzeyi, tercih edilen okullar, yabacı dil ve deneyim işe alımda genel aranan özellikler arasındadır. Sizlerde kariyerinize Doğuş Holding ile sağlam adımlar atmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.    
Doğuş Holding’e iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Blog Arşivi