27 Temmuz 2013 Cumartesi

Jolly Joker Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Jolly Joker Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Jolly Joker’de çalışmak ister misiniz? Jolly Joker iş başvurusuve Jolly Joker personel alımıhakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Jolly Joker insan kaynaklarını araştırdık. Jolly Joker iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
The Jolly Joker Pub Antalya
Antalya’da Dedeman semtinde bulunan The Jolly Joker Pub 500 kişilik kapalı alana sahip English Pub’larından esinlenerek misafirlerini hayran eden iç mimarisi ile eşsiz bir mekandır. Diğer bir çok eğlence mekanlarında yaşadığınız otopark sorununa 200 araçlık özel otoparkı ile çözüm sunan The Jolly Joker Pub’ın ilk mekanı olan JJ yine mimarisi gibi eşsiz yemekleri ve müzikalitesi ile müşterilerini sıradan müşteri olmaktan çıkarıp Antalya’da yeni bir unvan kazandırmıştır : JJ Tutkunları…
The Jolly Joker Saloon Antalya
Sıcak bir ortam olsun ama hem eğlenebileyim hem arkadaşlarımla sohbet edebileyim diyorsanız bir de üzerine kaliteli bir ortam arıyorsanız işte tam adresi; The Jolly Joker Saloon… JJ atmosferini bir de bu şekilde keşfedin. Bu yeni tutkunuzdan vazgeçemeyeceksiniz!…
Jolly Joker Ankara, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Ankara’da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.
Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip şehirlerinden Ankara ‘da müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Ankara’nın birinci hedefidir.
Jolly Joker Ankara, bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir ve bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Ankara ‘nın en büyük kozlarından ilkidir. Benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesidir, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
Jolly Joker Ankara – Misyon
Jolly Joker Ankara için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.
Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin biricik ismi olmak.
Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
Jolly Joker Ankara – Hedef Kitle
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Ankara, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.
Jolly Joker İstanbul
Jolly Joker İstanbul, Beyoğlu Balo Sokak, 22 numara da, toplam 1000 metrekare kapalı alana yayılan 800 kişilik kapasitesiyle Beyoğlu’nun; altyapı, teknik, akustik, hacim ve servis anlamında en donanımlı performans merkezidir.
Yeni kadrosu ve anlayışıyla Jolly Joker İstanbul, 2008 Eylül ayı itibari ile bar konseptiyle performans mekanı konseptini birleştirmiştir. Türkiye’nin en önde gelen sanatçılarının sahne almasının yanı sıra, yeni albümü yayınlamış sanatçı ya da cover projeleri yapan müzik gruplarına da sahnesinde yer vermiştir.
Jolly Joker İstanbul; Performans salonu, Sigara içilebilir üstü açılır/kapanır alan ve VIP asma kat olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.
Üstün ses, ışık ve “old pub design” dekoruyla Jolly Joker İstanbul, 3 yılda toplam 700* adet performans sergilemiş ve toplam 220.400 misafir ağırlamıştır.
Jolly Joker İstanbul – Vizyon
İstanbul giderek dünyanın en önemli eğlence merkezlerinden biri oluyor. Taksim ise İstanbul’un eğlence merkezi…
Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker İstanbul’un birinci hedefidir.
Jolly Joker İstanbul bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker İstanbul’un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
Jolly Joker İstanbul – Misyon
Jolly Joker İstanbul için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.
Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.
Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
Jolly Joker İstanbul – Hedef Kitle
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker İstanbul, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.
Buradan web sitelerine gidip başvuru yapabilirsiniz.

Blog Arşivi