29 Temmuz 2013 Pazartesi

Fiat PerFiat Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Fiat Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Fiat’ta  çalışmak ister misiniz? Fiatiş başvurusu ve Fiat personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Fiat insan kaynaklarını araştırdık. Fiat iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
FİAT, Türk otomobil fabrikası markalarından olan İtalyan otomobili kısaltmasından oluşan çok güçlü bir markadır. Otomobil sektöründe çok uzun yıllar hizmet vermekte olan FİAT, yenilikçi ve dinamik duruşuyla dikkat çekmektedir. FİAT İş Başvurusu yapmak isterseniz sitemizin resmi sayfasında insan kaynakları başvuru formunu doldurarak iş için ilk adımı atabilirsiniz. Otomotiv sektörünün köklü geçmişe ve değişim gücüne sahip ismi TOFAŞ da Ar-ge den satın almaya üretimden pazarlamaya, finanstan satışa geniş bir yelpazedeki geniş iş imkânları ve kariyer yapma olanakları sizleri bekliyor.
Fiat iş başvuru açık pozisyonlardan bazılarına değinecek olursak; müşteri ilişkileri uzmanı, iç denetim uzmanı, yol testleri uzmanı, kimyasal malzemeler satın alma uzmanı, proje yönetim uzmanı, satış sonrası bölge yöneticisi, sistem analisti, genel başvuru ve daha birçok açık pozisyonda personel istihdamı sağlanmaktadır. FİAT İş Başvurusu yapacak bireylerin hangi alanda deneyimli ve nitelikli olduklarını belirterek iletişim bilgileri ve özgeçmişi ile başvuruda bulunabilirler.   
Buraya tıklayarak Fiat yazarak arama yapabilirsiniz.

Blog Arşivi