25 Temmuz 2013 Perşembe

Şaypa Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Şaypa Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Şaypa’da çalışmak ister misiniz? Şaypa iş başvurusu ve Şaypapersonel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Şaypa insan kaynaklarını araştırdık. Şaypa iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Şaypa, bulunduğu sektörde sağladığı başarıyı korumayı ve ulusal pazarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir. Bu amaçla ; Çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğitir, bireysel başarıları ve ekip çalışmalarını destekler, ödüllendirir. Tedarikçileri ile sağlıklı ve iyi ilişkiler geliştirir, ortak başarı için onlara gerekli desteği verir. Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzere sürekli araştırma, yenileme ve geliştirme çalışmaları yapar. Müşterilerinin mutluluğunu ölçer ve onları daha mutlu kılmanın yollarını arar.
Çalışanlarına verdiği değerin bir ölçütü olarak, çalışanlarının mutluluğunu ölçer ve onların mutluluğu için bu çalışmaları geliştirir. Ülke istihdamını artırmak için yeni iş olanakları sağlar. Ülke insanının aile bütçesine katkıda bulunmak için uygun satış fiyat politikaları belirler. Yüksek başarısına rağmen daima mütevaziliğini korur. Kalite yönetim anlayışının tüm şartlarına uymak için çaba sarf eder.Şaypa, bu amaçlara ulaşabilmek için, çeşitli yönetim politikaları ve stratejiler belirler, yıllık hedefler koyar, sonuçları ölçer ve bu hedefleri sürekli iyileştirir.
Buradan Şaypa’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Blog Arşivi