29 Temmuz 2013 Pazartesi

Fi Yapı Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Fi Yapı Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Fi Yapı’da  çalışmak ister misiniz? Fi Yapı iş başvurusu ve Fi Yapıpersonel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Fi Yapı insan kaynaklarını araştırdık. Fi Yapı iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Hayata geçirdiği nitelikli projelerle emlak sektöründe deneyimli ve güvenilir olmayı amaçlayan ve bunu başaran Fi Yapı A.Ş. inşaat sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.
İnsana ve doğaya saygılı projelerini ‘herkes için kaliteli yaşam’ ilkesiyle öne çıkaran şirket yüksek kalitede standartlarla kentsel yaşama katkılar sunuyor. Geçmişte olduğu gibi gelecekteki projelerine de aynı itinayı göstererek kurumsal sorumluluk bilinci ile çalışmalarını sürdürüyor.
Modern mimari, sosyal sorumluluk, yenilikçi anlayışı ve sektördeki en uygun fiyatlarıyla yoğun ilgi toplayan projeleriyle sektörde öne çıkmayı başarmış Fi Yapı A.Ş. şirket bünyesinde kariyer yapmak isteyen adayların  başvurusunu değerlendiriyor.
Sizler de her geçen gün büyüyüp gelişen, başarılı projelere imza atarak ismini geniş kitlelere duyuran Fi Yapı A.Ş. ailesine katılıp, verimli ve kurumsal değerler içinde çalışmak istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Fi Yapı’ya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Blog Arşivi