29 Temmuz 2013 Pazartesi

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2013

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2013


Ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankasında staj yapmak isteyenler bu sayfaya göz atmaları önemlidir. Ziraat bankası güvenlik görevlisi haberleri için sayfamızdan bilgi sağlayabilirsiniz. Ziraat Bankası personel alımlarını sınavla yapmaktadır.
Ziraat Bankasına iş başvurusu yapmak isteyenler bankamız resmi web sitesi üzerinden şartlar uygun hale geldikte sonra başvuruda bulunabilirler. İşe alım konusunda tüm gerekli koşullara sahip olunması gerekmektedir. Başlıca işe alım genel koşullarına değinecek olursak; T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğramış dahi olsa herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, erkeklerde askerlik görevini yapmış ya da tecilli olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya el verişli olması gerekmektedir. İş bankasında çalışmak için İş bankası iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.
Ziraat Bankası güvenlik görevlisi haberleri bankamızın resmi web sayfasından başvuru yapabilirsiniz. Bankamız ile sizlerde iş imkânı sağlayabilirsiniz.

Blog Arşivi