29 Temmuz 2013 Pazartesi

Ford Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Ford Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Ford Otosan’da  çalışmak ister misiniz? Ford Otosan iş başvurusu ve Ford Otosanpersonel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Ford Otosan insan kaynaklarını araştırdık. Ford Otosan iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Günümüzde en çok iş olanağı sağlayan kollardan olan otomotiv sektörü, ülkemizde de iş imkânı bakımından ilk sıralarda gelmektedir.  Hem mavi yakalı çalışan hem de beyaz yakalı çalışana ihtiyaç duyan sektörde farklı eğitim durumlarından çalışana ihtiyaç duymaktadır. Otomotiv sektörünün öncülerinden olan Ford Otosan da ülkemizde bu alanda istihdam sağlayan firmaların başında gelmektedir.
Ford firması ülkemizde Koç Holding ile birlikte eşit hisseli halka açık bir şirkettir. Bünyesinde pek çok alanda iş imkânı sunan firma, her geçen gün çalışan sayısını arttırmaktadır. Sadece iş imkânı vermekle kalmayan Ford, staj konusunda da öğrencilere destek vermektedir.
Ford’a iş başvurusunda bulunmak veya firmada staj yapmak istiyorsanız, kurumun resmi sitesinden insan kaynakları bölümünden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Ford iş başvurusu için güncel ilanları internet adreslerinden de takip etme olanağına da sahipsiniz.
Ford’a iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Blog Arşivi