29 Temmuz 2013 Pazartesi

Çilek Mobilya Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Çilek Mobilya Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Çilek Mobilya’da  çalışmak ister misiniz? Çilek Mobilya iş başvurusuve Çilek Mobilya personel alımıhakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Çilek Mobilya insan kaynaklarını araştırdık. Çilek Mobilya iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Çilek mobilya vizyonuna ulaşmak yolunda insan kaynağını en önemli sermayesi olarak görmektedir. Bu bakışla değer katan insan kaynağını bulma, yetenekleri ortaya çıkarabilme, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen, personelin bilgi ve becerileri doğrultusunda en üst seviyede performans göstermesini sağlayan bireylere ihtiyaç duyulmaktadır. Sürekli geliştirmeye ve yenilikçi düşüncelere sahip olan insan kaynağına ulaşmak asıl hedeflerimiz arasındadır.
Çilek Mobilya İş Başvurusu yapacak bireylerin öncelikle; üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye ve öğrenmeye açık, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, genç, dinamik ve katılımcı bireylerden oluşan bir ekip oluşturmaktayız. Çilek mobilya ailesine katılmak ve Çilek mobilya bünyesinde çalışmak için zaman zaman oluşan açık pozisyonlara başvurular kariyer.net ile yapılmaktadır.   Çilek Mobilya İş Başvurusu yapacak bireylerin yukarıdaki iş potansiyeline sahip olmaları bizler için önemlidir.
Çilek Mobilya’ya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Blog Arşivi