27 Temmuz 2013 Cumartesi

Finansbank Staj Başvurusu 2013

Finansbank Staj Başvurusu 2013


Üniversitede okuyan genç nesillimize kariyerleri için ilk adımı atma fırsatı sunuyoruz. Gelecek kaygısı her geçen gün artan öğrencilik yaşamında artık ileri düşüncede bankacılık adına geniş bilgilere sahip olma zamanı gelmiştir. Genel müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde haziran, temmuz, ağustos eylül aylarında minimum 1 ay maksimum 2 ay tam zamanlı staj yapabilecek stajyerler aramaktayız.
Genç öğrenci arkadaşlarımızın bankamız aracılığıyla belli şartlar içerisinde staj başvurusunda bulunabilirler. Bunlar 3. ve 4. sınıf okuyan üniversite öğrencilerinin tercihen iktisadi ve idari bilimler veya mühendislik fakültelerinde okuyan öğrenciler olmaktadır. Finans staj başvuru ilanları sayesinde güncel takipleri yapabilirsiniz.
Meslek yüksek okullarının tercihen bankacılık, sigortacılık ve muhasebe öğrencilerinden 1.sınıf öğrencisi. Genel müdürlük birimleri adayları için İstanbul ve Ankara’da genel yetenek sınavı uygulanacak olup sınavda başarılı olan adaylarımızı mülakata davet edilecektir. Finans staj başvuru haberleri ile kariyer planları yapmaya başlayabilirsiniz.

Blog Arşivi