29 Temmuz 2013 Pazartesi

İzban Personel Alımı İş Başvurusu 2013

İzban Personel Alımı İş Başvurusu 2013


İzban’da  çalışmak ister misiniz? İzban iş başvurusuve İzban personel alımlarıhakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için İzban insan kaynaklarını araştırdık. İzban iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
TCDD tren hattı üzerinde banliyö işletmeciliği yapan ilk şirket İZBAN A.Ş olmuştur. Yerel ve genel yönetimin temsilcisi olan İzmir büyük şehir belediyesi ile TCDD ilk kez toplu ulaşım sistemi projesini hayata geçirmiş ve iki kurumsal ortağın hissedar olduğu İZBAN A.Ş. ne işletim hakkı vermiştir. Sizlerde bu büyük şirket çatısı altında kariyerinize yön vermek istiyorsanız başvuru formunu doldurarak insan kaynakları sayfamızdan başvuruda bulunabilirsiniz. Banliyö; sisteminde İzmir büyük şehir belediyesi tarafından sistemine uyarlanan ve yeni inşa edilen toplam 31 istasyon bulunmaktadır.
İZBAN İş Başvurusu yapacak adayların başvuru formunu doldurmadan önce açık bulunan pozisyonlar hakkında iş deneyimi ve niteliklere uygun olunmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdir de alanınız ve bölümünüz dışında olan pozisyonlara başvurmanız halinde başvurunuz değerlendirilmeye bilir.  İZBAN İş Başvurusu için insan kaynakları sayfamızdan başvurunuzu yapabilirsiniz.
İzban’a iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Blog Arşivi