19 Ağustos 2013 Pazartesi

Sermayesiz Ne iş Yapabilirim

Sermayesiz Ne iş Yapabilirim


Sermayesiz iş kurmak istiyorum  diyorsanız ve nasıl sermayesiz ne  iş yapabilirim diye düşünüyorsanız doğru yazıdasınız. Bu yazıda sermayesiz nasıl para kazanılır ? sermayesiz hangi işler yapılır ? sermayesiz işler nelerdir ? sermayesiz para kazanma yolları hangileri ? Sermayesiz para kazanma örnekleri nelerdir ? Bu soruların cevaplarını arayacağız. Yazının sonuna kadar okursanız faydasını göreceğinizi düşünüyorum.
Sermayesiz para kazanmanın en basit yollarından bir tanesi drop shipping yapmakdır.Drop shipping nedir ?Drop shipping firmaları nelerdir ? Drop shipping sistemi nasıl çalışır ? Bu sorulara yanıt vereceğiz.
Drop Shipping Nedir ? : Drop shipping başkasının ürününü üzerine kar koyarak onun yerine satmanız anlamına gelir. Bir nevi komisyonculuktur. Siz firmanın ürününü üzerine kar koyarak satarsınız. Firmaya ödemeyi yaparsınız. Firma alıcıya ürünü postalar.Kalan kar sizin olur. Bu sistemin avantajı herhangi bir ürüne para yatırmıyor olmanız.
Dropship-Business.com : Dropshipdesign veya Dropshiponauction olarakda bilinen site dropshipping yapanların en çok tercih ettikleri arasında.En basit üyelik 44.99 dolar . Bir sefer ödüyorsunuz. Ama bunun yerine 99.99 dolarlık olan üyelik sistemi daha avantajlı. Bu sistemle ürünlerinizi ebayde listeleyebiliyorsunuz. Zaten bizimde amacımız ürünleri ebay üzerinden drop shipping yaparak satmak.ayrıca kendinize ait bir online satış siteside isterseniz 149,99 usd fakat ilk 6 aydan sonra aylık 29,99 usd hosting bedeli ödemeniz gerekiyor. Ya da 199 usd karşılığında bunların tamamını alabilirsiniz.
www.salehoo.com : Üyelik ücreti yıllık 67 dolar olan bu sistemin en güzel avantajlarından bir tanesi para iade garantisi. Sistemi kullandığınızda memnun kalmazsanız eğer paranızı iade ediyorlar. Yeteri kadar ürün olmadığı konusunda eleştiriler olsa da , ürünleri çok ucuza temin edebiliyor olmanız avantaj. Ayrıca Gucci Nike , Apple ve Panasonic gibi markaların ürünleri de bulunuyor. Bu açıdan diğer sitelerden bir adım öne çıkıyor benim için.Ayrıca Dropshipping sektörünün fenomenlerinden olan salehoo.com  müşterilerine toptancı bulmakta çok büyük kolaylık sağlıyor.
Worldwidebrands.com  Dünyanın en iyi dropshipping firması olarak kabul edilir. Bunun nedeni çok geniş bir ürü yelpazesine sahip olması ve yüksek karlılık . Giriş ücreti olarak 299 dolar almasına rağmen drop shipping yapanların bir numaralı firması. 299 dolarlık ücreti 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz.
Dropshipaccess.com : En güvenilir drop ship sitelerinden birtanesi diyebilirim. 3 üyelik mevcut. Üç farklı üyelik mevcut. Basic üyelikte  toptancılarla iletişim kurabiliyorsunuz.Bu üyeliğin ücreti aylık 39 dolar. Aylık 59.99 dolarlık üye olursanız seçtiğiniz ürünleri otomatik olarak ebayde listeleyebiliyorsunuz. Aylık 79.95 dolar öderseniz de satışlarınızı bir websitesi üzerinden yapabiliyorsunuz.
Drop Shippingle Nasıl Para Kazanırsınız ?
Gucci, Nike gibi kaliteli ürünleri satmanız işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır. Marka olmayan ürünlere talep her zaman daha azdır. Ebay üzerinden ya da bir websitesi üzerinden ürülerinizi satacaksanız sosyal medyada mutlaka aktif olmanız gerekli. Ürünlerinizi sosyal medyada insanlarla paylaşacaksınız ki müşteri çekebilesiniz.Sermayesiz para kazanmak aslında kolaydır ama biraz emek ve çalışma gerektirir. Ne kadar çok ürünlerinizi tanıtırsanız o kadar çok kazanırsınız.

Blog Arşivi