18 Temmuz 2013 Perşembe

Şengüller İletişim Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Şengüller İletişim Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Şengüller İletişim’de çalışmak ister misiniz? Şengüller İletişim iş başvurusu ve Şengüller İletişimpersonel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Şengüller İletişim insan kaynaklarını araştırdık. Şengüller İletişim iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Şengüller Telekominikasyon 1976 yılından veri faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Yönetim kurulu başkanı Fevzi Şengül, CEO’su ise Buğra Şengül’dür. Toplam 427 çalışanı bulunan Şengüller A.Ş. Turkcell Dağıtım Merkezi ve Turkcell Kurumsal Hizmetler yetkili satıcısıdır. İletişim sektöründe öncü bir kuruluş olan Şengüller’in hedefi iletişim alanında en son teknoloji ürünlerini, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunmaktır. Firmanın güvenilir ürün ve hizmetlerinin yanında, müşteri memnuniyetine verdiği değeri bugünkü konumuna gelmesine neden olmuştur. Şengüller Telekominikasyon şu anda 37 olan şube sayısını daha da arttırarak büyüme hedeflerini sürdürmeye çalışıyor.
Şengüller A.Ş. eleman alımlarını insan kaynakları departmanı ile yürütmektedir. Firmanın insan kaynakları politikasında doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketteki yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişmelerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak bulunuyor.
Şirketin İnsan Kaynakları misyonu,kendi alanında en yetkin çalışanları barındırmaktır.
Şirketin başarısında en büyük etken olan çalışanlarına sunduğu mutlu çalışma ortamıdır. Şengüller iletişim müşteri odaklı, etik değerlere önem veren, başarıyı hedefleyen personelin istihdamını sağlamak amacıyla işe alım sürecini yönetiyor.
Bu nedenle yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir ve iletişimi kuvvetli çalışma arkadaşları arıyor.
Şengüller  ailesine katılmak için deneyimlerinize uygun olan Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Vezne Sorumlusu, İletişim Danışmanı, Zincir Mağazalar Teknoloji Uzmanı, Kurumsal Saha Satış Temsilcisi gibi pozisyonlara ve Genel Merkez birimlerinden Finans, Bilgi Tekonolojileri, Teknik Servis, Turkcell Dağıtım Merkezi gibi departmalara uzman/ uzman yardımcısı olarak değerlendirilmek üzere başvurabilirsiniz.
Şengüller İletişim İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Blog Arşivi