18 Temmuz 2013 Perşembe

Polisan Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Polisan Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Polisan Holding’te çalışmak ister misiniz? Polisan Holding iş başvurusu ve Polisan Holding personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Polisan Holding insan kaynaklarını araştırdık. Polisan Holding iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Polisan Holding ve Grup Şirketlerinin yeni personel ihtiyacı olduğunda, internet ve/veya gazetelerde iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek, şirketlerimizdeki iş olanaklarından haberdar olabilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.
Güncel ilanlarımız için tıklayınız.
Genel başvurular için yine Kariyer.net sitesi üzerindeki Genel Başvuru ilanı üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
Genel Başvuru için tıklayınız.
Başvuruda bulunan adayların özgeçmişleri beklenen kriterler doğrultusunda incelenir, uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından ulaşılır. Başvuruların yoğunluğundan dolayı başvuruda bulunan her adaya dönüş yapılamamaktadır.

Staj Başvurusu

Polisan Holding ve Grup Şirketleri bünyesinde üniversite, yüksekokul ve teknik lise öğrencilerine, eğitim süresince edindikleri teorik bilgileri uygulayabilmeleri için staj imkanı sağlanmaktadır. Stajyer alınacak bölümler ihtiyaçlar doğrultusunda planlanmakta olup, bölümlerin taleplerine ve gereksinimlere göre kontenjan belirlenmektedir.
Staj Dönemleri :
  • Yaz dönemi stajı Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında
  • Mesleki eğitim stajı Eylül- Mayıs arası öğrenim döneminde gerçekleştirilir

Blog Arşivi