18 Temmuz 2013 Perşembe

Kiğılı Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Kiğılı Personel Alımı İş Başvurusu 2013Kiğılı’da çalışmak ister misiniz? Kiğılı iş başvurusu ve Kiğılıpersonel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Kiğılı insan kaynaklarını araştırdık. Kiğılı iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu ve sahibi Abdullah Kiğılı’dır. Bugün erkek modasına yön veren Kiğılı 1938’de erkek’ler için kumaş satışına başlayarak, 1965’te KİĞILI Markası ile üretime geçmiştir. 1969’ta İstanbul İstiklal Cadde’sinde ilk mağazasını açtı. Kaliteyi en uygun fiyatla sunarak, bugün Anadolu’nun 61 ilinde, 207 mağazasında ve her gün artan yeni mağazaları ile müşterilerine ulaşıyor. Ayrıca Kıbrıs, Azerbaycan, Mısır, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan ve Kazakistan’da yurtdışı mağazaları da bulunmaktadır. Stratejik Pazarlama yeteneği, işine odaklanışı, mütevazi duruşu ile erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda dünya çapında tercih edilen lider marka olma çalışmalarına devam ediyor. 1800 çalışanı ile müşterilerine, erkek moda perakendeciliğinde değişimin gücünü sunan Kiğılı, kalitesinden ödün vermeden nitelikli insan, modern teknoloji ve hızlı lojistik hizmet ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarında popüler markalardan biri haline gelmiştir.
Yeni istihdamlar yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek için 2013 yılında da mağaza sayılarının artması nedeniyle personel alımları yapacak. Mağazalar için mağaza müdürü, müdür yardımcısı, kasiyer, terzi, satış temsilcileri, satış danışmanı, görsel dizayn sorumlusu, merkez ofis içinse ürün yönetimi, pazarlama yönetimi, mağazalar koordinasyon ekibi için istihdam yaratılacak.
Kiğılı mağazalarında kariyer yapmak isteyen adaylar, başvurularını İnsan Kaynakları Departmanına çeşitli yollardan ulaştırabilirler. Kiğılı İnsan Kaynaklarının  ik@kigili.com.tr web adresine klasik özgeçmiş ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerindeki açık pozisyonları takip ederek başvurularınızı oradan da yapabilirsiniz.
İsteyen adaylar mağazalardan İş Başvuru Formunu doldurularak başvuru yapabilirler.
Kiğılı başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar pozisyonun gerekliliklerine göre oryantasyon süreci, eğitim süreci, kariyer planlama ve yedekleme sürecinden geçerek göreve başlayabilirler.

Blog Arşivi