18 Temmuz 2013 Perşembe

KFC Personel Alımı İş Başvurusu 2013

KFC Personel Alımı İş Başvurusu 2013


KFC’de çalışmak ister misiniz? KFC iş başvurusu ve KFCpersonel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için KFC insan kaynaklarını araştırdık. KFC iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
1930′ların ortalarında Albay Harland D. Sanders tarafından ABD Kentucky’de kurulan ilk restorandan bugüne KFC vazgeçilmez lezzetiyle bir lezzet klasiği halini almıştır.
Hiçbir işlemden geçirilmemiş %100 tavuk etini, Albay Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifli karışımına batırılmasından sonra kızartarak müşterilerinin beğenisine sunan ünlü zincir, günde yaklaşık 7 milyon müşteriye yılda 4.5 milyardan fazla parça tavuk satan tartışmasız bir fast-food devidir.
105 ülkede 15.000′den fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye’ye 1989 yılında Turkent A.Ş. tarafından getirilmiştir. KFC 64 restoranıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Muğla (Dalaman Havaalanı), Balıkesir, Adana, Gaziantep, Antalya ve Mersin’de hizmet vermektedir.
Gizli Tarif
Kentucky Fried Chicken’ın eşsiz lezzetini yakalayabilmek için en önemli kuralı, her zaman taze tavuk eti kullanmasıdır.
Albay Sanders yemek yapmayı seviyordu ve her zaman değişik tat kombinasyonları, deniyordu. Tavuğu kızartmak üzere unlamak için 10 adet bitki ve baharatı unla karıştırma yolunu bulduğunda, ünü yayıldı. Daha sonra bir pazar günü bazı turistler için tavuk hazırlarken, karışımına on birinci malzemeyi kattı. Albay’ın söylediği gibi, “Bulduğum o 11. maddeyle o güne kadar yediğim en lezzetli tavuğu elde ettim”
Başvuru yapmak için tıklayınız.

Blog Arşivi