18 Temmuz 2013 Perşembe

HD İskender Personel Alımı İş Başvurusu 2013

HD İskender Personel Alımı İş Başvurusu 2013


HD İskender’de çalışmak ister misiniz? HD İskender iş başvurusu ve HD İskender personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için HD İskender insan kaynaklarını araştırdık. HD İskender iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
1995 tarihinde Ankara’da cadde konseptiyle faaliyete başlayan HD İskender, başarı serüvenine devam ediyor.
Başarı öyküsüne Ankara’dan başlayan ve ardından İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Çankırı, Bursa ve Aydın illerinde de şubeler açan HD İskender, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme anlayışını benimseyerek alışveriş merkezlerinde hizmet vermeye başlayan ilk İskender markası olmuştur.
Teknolojiyi yakından takip eden, gıda mühendislerinin titiz çalışmasıyla etlerinde %100 dana eti tercih eden ve hiçbir katkı malzemesi kullanmayan HD İskender’in üretim tesisi ve şubeleri ISO22000:2005 belgesi ile onaylıdır.
Bugün HD İskender, deneyimli ve dinamik yapısı ile HD Döner, Dede Köfte, Pidem ve Tadım Pizza’yı HD Group olarak bünyesinde toplar ve her kuruluşunda misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinir.
İletişim ve iş başvurusu için tıklayınız.

Blog Arşivi