18 Temmuz 2013 Perşembe

Gap Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Gap Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Gap’ta çalışmak ister misiniz? Gap iş başvurusu ve Gappersonel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Gap insan kaynaklarını araştırdık. Gap iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher, müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco’da ilk Gap mağazasını açtı.
Müşterilerimiz, 1969′dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap’i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jeanler gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla hizmet vermektedir. Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan kültürel bir ikon haline gelmiştir.
İlk Gap mağazası 1950 Ocean Avenue, San Francisco, Kaliforniya’da açıldı ve Levi Strauss ürünleri ile plak ve kasetler satıyordu. Müzik satışları 6 ay sonra sona erdi.
İş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Blog Arşivi