18 Temmuz 2013 Perşembe

DHL Express Personel Alımı İş Başvurusu 2013

DHL Express Personel Alımı İş Başvurusu 2013


DHL Express’te çalışmak ister misiniz? DHL Express iş başvurusu ve DHL Express personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için DHL Express insan kaynaklarını araştırdık. DHL Express iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
DHL Express : Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de uluslararası hızlı hava taşımacılık sektörünün kurucusu olan DHL Express 1981 yılından bu yana Türkiye’de hizmet vermektedir. Yaklaşık %50 Pazar payına sahip olan DHL Express 700 kişilik uzman kadrosu, 350 araçlık filosu ile ayda 100.000’in üzerinde gönderiyi Türkiye’den yurtdışına ulaştırmaktadır. Bir o kadar gönderi ise yurtdışından Türkiye’ye ulaştırılmakta ve dağıtımı sağlanmaktadır. Başta Tekstil, otomotiv, bankacılık ve yüksek teknoloji sektörlerine hizmet veren DHL Express, ISO 9001:2000 kalite belgesine sahiptir.
DHL Global Forwarding: DHL Global Forwarding hava ve deniz yük taşımacılığı pazarında dünya lideridir. DHL Global Forwarding malları ve eşyaları belirlenen noktalara müşteriye özel olarak belirlenen teslimat zamanı ve fiyatı ile büyük lojistik projelerde ise kişiye veya şirkete özel çözümler ile birlikte gümrük hizmetleri konusunda da kapsamlı bir şekilde hizmet veren lojistik firmasıdır.

Blog Arşivi