13 Temmuz 2013 Cumartesi

Burgan BBurgan Bank Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Burgan Bank Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Burgan Bank’ta çalışmak ister misiniz? Burgan Bank iş başvurusuve Burgan Bank personel alımıhakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Burgan Bank insan kaynaklarını araştırdık. Burgan Bank iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Burgan Bank İnsan Kaynakları sayfalarına hoşgeldiniz. Burgan Bank’lı olmak yeni hizmet kültürünün içerisinde yeralmaktır. Vizyonu Dünya kalitesinde finansal hizmet sunmak olan Burgan Bank’ın kurum kültürünün altını çizen temel faktörler insan, etik değerler ve teknolojidir. Bunların içerisinde en önemli öğe insandır. Çünkü bankacılıkta hizmeti üreten de, satın alan da insandır. Çalışanlarının bilgi birikimi ve desteğini de arkasına alarak, geleceğin bankasını oluşturmak amacı ile yola çıkmış olan Burgan Bank, nitelikli bankacıları ve yeni mezunları, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuna katılmaya davet ediyor.
İnsan Kaynakları Politikalarımız :
Bankamız hedef ve stratejileri doğrultusunda, “önce insan” felsefesinden hareketle,
Kişisel ve mesleki nitelikleri yüksek insan gücü alımlarını gerçekleştirmek,İşe yeni başlayan çalışanı, bilgi ve birikimiyle fark yaratabilecek eğitimlerle donatmak,Çalışanlarımızın işindeki verimliliğini yetkinliklere dayalı performans değerlendirme sistemi aracılığıyla düzenli olarak izlemek ve bu doğrultusunda motivasyon ve verimliliğini artıracak ödüllendirme sistemleri ve kariyer haritalarını oluşturmak,
İşe alım süreci
İnsan kaynağı ihtiyaçları Bankamızın kısa ve orta vade stratejik hedefleri doğrultusunda karşılanır.
Bankamıza eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir.
Eleman seçiminde, gelişim potansiyeli olan kişilerin Banka yetkinliklerine, ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelik/tecrübeye uygunluğu ve sektörel koşullar dikkate alınır.
Deneyimli ve deneyimsiz adaylar İnsan Kaynakları Grubu yetkilileri ile personel ihtiyacı olan Şube/Bölüm yetkilisinin katıldığı görüşmelere davet edilir.
Bankacı adayı yetiştirme programlarına personel alımlarında; mülakat haricinde, genel yetenek sınavı ve İngilizce sınavları da kullanılmaktadır.
Başvuru ve bilgi için tıklayınız.

Blog Arşivi