25 Temmuz 2013 Perşembe

Bureau Veritas İş Başvurusu 2013

Bureau Veritas İş Başvurusu 2013


Bureau Veritas’ta çalışmak ister misiniz? Bureau Veritas iş başvurusu ve Bureau Veritas personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Bureau Veritas insan kaynaklarını araştırdık. Bureau Veritas iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Bureau Veritas, dünyanın 150 ülkesindeki 600 büro ve laboratuvar ağıyla KSGÇ yönetimi (Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre) ve sosyal sorumluluk konusunda uzmanlaşmış bir hizmet şirketidir.Bureau Veritas, belgelendirme, uygunluk değerlendirmesi, danışmanlık ve eğitim konularında geniş bir hizmet ve çözüm yelpazesi sunmaktadır.
16.000 çalışanı ile Bureau Veritas, küçük yerel şirketlerden, büyük çok uluslu şirketlere kadar dünyada farklı birçok sanayi kolundaki 200.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.
Türkiye’ de ve Hazar Denizi ülkelerinde de 150 den fazla personeli ile hizmet verdiği 2000 den fazla müşterisi vardır.
Bureau Veritas, dünyanın en büyük ulusal ve uluslararası kurumlarının tanıdığı ve akredite ettiği bir şirkettir.
Bureau Veritas Hizmetleri ve Entegre ÇözümleriUzmanlığını dünyanın her yerinde faaliyet gösteren teşkilatı ile birleştiren Bureau Veritas, tüm müşterilerinin kendilerine özgü problemlerine yanıt verecek entegre çözümler sunmaktadır.
VizyonumuzBureau Veritas’ın vizyonu sektöründe, pazar bölümlerinde ve anahtar coğrafi pazarlarda lider olmaktır.
MisyonumuzBureau Veritas’ın hizmet verdiği kurumlara yönelik misyonu, kurum güvenliğini ve performansını denetlemek, geliştirmek ve belgelemektir.
Bureau Veritas, müşterilerinin varlıklarını, süreçlerini, ürünlerini ve personelini inceleyip, onların müşterilerinin güvenini kazanabilmelerine ve markalarının saygınlığını geliştirebilmelerine olanak sağlayarak, onlar için katma değer üretmeyi, kendi müsyonu olarak kabul ederek hizmet vermektedir.
Bureau Veritas bunu başarmak için kalite, güvenlik, sağlık, çevre ve sosyal sorumlulukla ilgili tüm alanlarda uygunluk denetimi, danışmanlık, eğitim ve dış kaynak kullandırma yetenek ve becerilerini seferber etmektedir.
Bureau Veritas’a iş başvurusu
Bureau Veritas’a iş başvurusunda bulunmak için özgeçmişinizi hr@tr.bureauveritas.com adresine gönderiniz.

Blog Arşivi